50-lecie Odlewni Żeliwa ŚREM

8 września odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia działalności śremskiej Odlewni Żeliwa. Jubileusz zainaugurowało odsłonięcie pamiątkowej ławki na Promenadzie Nadwarciańskiej z udziałem zarządu odlewni oraz przedstawicieli śremskiego samorządu. Na uroczystość przybyli: Burmistrz Śremu – Adam Lewandowski, Starosta Śremski – Zenon Jahns, Przewodnicząca Rady Miejskiej – Katarzyna Sarnowska, Przewodniczący Rady Powiatu – Piotr Ruta. Ławka zaprojektowana przez Michała Bajsarowicza, malarza i rzeźbiarza, została odlana w Odlewni Żeliwa ŚREM.  Po części inauguracyjnej goście udali się do pobliskiego Zbrudzewa, aby świętować w luźniejszej atmosferze.

Rozpoczynając piknik prezes Odlewni Żeliwa ŚREM Łukasz Petrus, krótko podsumował działalność odlewni oraz podziękował pracownikom za ich wkład i zaangażowanie. Wiceprezes Andrzej Bulanowski odczytał list z najlepszymi życzeniami od zarządu i pracowników Kuźni GLINIK.

Pogoda dopisała i przekuła się na fantastyczne humory wszystkich gości. Zorganizowano wiele atrakcji, takich jak: strzelanie z łuku lub z wiatrówki, rzutki, fotobudka, ujeżdżanie mechanicznego byka. Zabawa przy grillu i tańcach trwała do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy wszystkim za wspólne obchody Jubileuszu 50-lecia Odlewni Żeliwa ŚREM. Mamy nadzieję, że przed nami kolejne dekady owocnej działalności.

Zapraszamy do obejrzenia małej relacji fotograficznej z wydarzenia.

Kontakt

PGO Services Sp. z o. o.
ul. Tysiąclecia 101
40-875 Katowice, Polska

KRS: 0000685956,
Regon: 367759249,
NIP: 6342899389

tel.: +48 32 832 18 01
e-mail: pgoservices@pgosa.pl

Wyślij zapytanie