Grupa PGO powiększa się!

Rozpoczęliśmy proces integracji z firmą Kopex Foundry Sp. z o.o., która stanowi wyzwanie, ale jednocześnie otwiera nowe możliwości  działania. Stworzenie komplementarnej oferty, poszerzenie rynków zbytu, wykorzystanie efektów synergii to tylko niektóre z nich. W wyniku przeprowadzonej pod koniec stycznia akwizycji stworzyliśmy największą w Polsce grupę przemysłową specjalizującą się w produkcji odlewów i odkuwek.

Ta transakcja to szansa do rozwoju dla obu stron. Dla Kopex Foundry pozyskanie inwestora branżowego stwarza możliwość stabilnego funkcjonowania, a integracja i uzyskanie efektu skali przyczyni się do stworzenia przewagi konkurencyjnej całej Grupy.  Przed nami okres wytężonej pracy, wierzę jednak, że będzie to okres twórczy i efektywny. Integracja pracowników Kopex Foundry ze społecznością PGO  stanowić będzie niewątpliwie jedno z najważniejszych wyzwań na rok 2017. Dołożymy wszelkich starań, aby wejście Kopex Foundry w struktury PGO było dla pracowników szansą rozwoju zawodowego i osobistego. Jestem przekonany, że ich wiedza, doświadczenie i potencjał przyczynią się do dalszego rozwoju naszej Grupy. – podkreśla Prezes Dariusz Ginalski.

 

KOPEX FOUNDRY jest producentem odlewów staliwnych i żeliwnych. Wyroby spółki trafiają do górnictwa, hutnictwa, energetyki oraz przemysłu cementowego, morskiego i maszyn rolniczych, wykorzystywane są także w urządzeniach dźwigowych i transportowych.

aaa

Kontakt

PGO Services Sp. z o. o.
ul. Tysiąclecia 101
40-875 Katowice, Polska

KRS: 0000685956,
Regon: 367759249,
NIP: 6342899389

tel.: +48 32 832 18 01
e-mail: pgoservices@pgosa.pl

Wyślij zapytanie