Puchar Prezesa PGO

W trakcie największej imprezy sportowej świata piłkarskiego – Mundialu 2018 – Grupa PGO zorganizowała swój własny Turniej piłkarski o Puchar Prezesa PGO. Orlik w Piotrkowie Trybunalskim wypełnił się ogromem pozytywnych emocji, które dodatkowo podbijały chęć zdobycia zaszczytnego Trofeum.

Reprezentanci poszczególnych spółek PGO mieli możliwość wzięcia udziału w sportowej rywalizacji o Puchar Prezesa PGO. Było to pierwsze wydarzenie tego typu w Grupie, a inicjatywa wyszła od pracowników Piomy-Odlewni w Piotrkowie Trybunalskim, którzy od początku do końca zorganizowali wewnętrzne zawody sportowe.

Walka, zorganizowana 9 czerwca, była zacięta i trwała do ostatniego gwizdka. Każda drużyna przyjechała na piotrkowski orlik z myślą powrotu do domu z Pucharem, który wręczył zawodnikom Prezes PGO, Łukasz Petrus.

Oprócz gry ważnym elementem wydarzenia był gorący doping dobiegający z trybun obiektu. Wyjątkową kreatywnością wykazała się szczególnie damska publiczność (Śremskie dziewczyny – chapeau bas!), tworząc bannery i plakaty z zachęcającymi do rywalizacji hasłami oraz wcielając się w rolę najlepszych chearleaderek z amerykańskich college’ów!

W Turnieju piłkarskim o Puchar Prezesa PGO wzięło udział 5 drużyn:

  1. Pioma-Odlewnia (Piotrków Trybunalski),
  2. Pioma-Odlewnia (Stalowa Wola),
  3. Kuźnia Glinik,
  4. Odlewnia Żeliwa Śrem,
  5. PGO.

Tegoroczny Puchar Prezesa PGO wygrała Odlewnia Żeliwa Śrem, drugie miejsce zajęła Pioma-Odlewnia, trzecie Kuźnia Glinik, czwarte Pioma-Odlewnia oddział Stalowa Wola, a piąte drużyna PGO.

Dodatkowo wyłoniono najlepszego bramkarza zawodów (Maciej Nadolny – grający w drużynie Śremu) oraz najlepszego strzelca (Marcin Olejniczak – Pioma Odlewnia Piotrków Trybunalski)

Teraz już wiemy, że łącząca wszystkie spółki inicjatywa Piomy-Odlewni będzie miała swoją kontynuację w przyszłym roku. Organizatorem kolejnego Turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa PGO została Kuźnia Glinik.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w Turnieju. Wierzymy, że ta wspaniała inicjatywa stanie się wydarzeniem łączącym całą Grupę PGO.

Kontakt

PGO Services Sp. z o. o.
ul. Tysiąclecia 101
40-875 Katowice, Polska

KRS: 0000685956,
Regon: 367759249,
NIP: 6342899389

tel.: +48 32 832 18 01
e-mail: pgoservices@pgosa.pl

Wyślij zapytanie